Kobiety do samorządu - formularz zgłoszeniowy

Ostrzeżenie

Zamknięto możliwość wypełniania tego formularza.

Szanowna Pani,

cieszymy się, że postanowiła Pani wziąć udział w naszym programie. Jest on kierowany do kobiet startujących w wyborach samorządowych. Do udziału z programie zapraszamy zarówno Absolwentki programów Szkoły Liderów i Fundacji Batorego, jak i osoby spoza tego grona.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego, który stanowi pierwszy element rekrutacji, w następnym etapie część z osób kandydujących zaprosimy na rozmowy rekrutacyjne.

 

 

Jak wypełnić formularz?

Formularz należy wypełnić od początku do końca online. Nie zapisuje on zmian ani kolejnych wersji. Odświeżenie strony może spowodować utratę wszystkich wypełnionych pól. Rekomendujemy napisanie poszczególnych punktów np. w programie Word i przekopiowanie całości do formularza. Ważne jest też nieużywanie ikonek i emotek tzn. uśmieszków itd. Zwracamy też uwagę na krótsze nazwy załączonych dokumentów bez polskich znaków.

COPYRIGHT ALL RIGHTS RESERVED © 2019

Projekt jest finansowany w ramach Programu „Fundusz   pomocowy   dla   organizacji   pozarządowych   oraz   inicjatyw   obywatelskich   2020”, utworzonego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji.