Liderzy PAFW_Formularz zgłoszeniowy na warsztat rozwojowy dla alumnów_8-9.12

Ostrzeżenie

Zamknięto możliwość wypełniania tego formularza.

Drogie, Drodzy,

Zapraszam Was serdecznie do wypełnienia formularza na wydarzenie rozwojowe dla alumnów, które odbędzie się 8-9.12 w Hotelu Cyprus w Książenicach. Tym razem podejmiemy temat pracy w zespole i zastanowimy się nad rolą liderską w tym aspekcie w nawiązaniu do koncepcji autentycznego i odważnego przywództwa Brene Brown. Naszą gościnią będzie Joanna Szeluga, która poprowadzi warsztat pierwszego dnia wydarzenia. Planujemy dla Was również działania grupowe, które będą okazją do wzajemnego wysłuchania się w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji. 

Gwarantujemy wspólną pracę, dużo autorefleksji, rozmów i uścisków. 

Na wypełnione formularze czekam do 28.11.2023 r.

Marta Modzelewska 

COPYRIGHT ALL RIGHTS RESERVED © 2019

Projekt jest finansowany w ramach Programu „Fundusz   pomocowy   dla   organizacji   pozarządowych   oraz   inicjatyw   obywatelskich   2020”, utworzonego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji.