Formularz zgłoszeniowy do Białoruskiej Szkoły Liderów

Fundacja Szkoła Liderów oraz Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności zaprasza do udziału w rekrutacji do projektu Białoruska Szkoła Liderów.

Projekt prowadzony będzie w ramach Programu Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Fundację Szkoła Liderów. To projekt, w którym spotkają się osoby, dla których ważne są postawy społecznikowskie, obywatelskie i wartości demokratyczne; które chcą aktywnie działać w środowisku białoruskim w Polsce. Projekt skierowany jest do liderów pozarządowych, społecznych, akademickich i medialnych.

Nabór zgłoszeń trwa do 31 maja 2022 roku.

Фонд "Школа лідараў" і Польска-амерыканскі фонд свабоды запрашаюць падаваць заяўкі на ўдзел у праекце "Беларуская школа лідараў".

Праект з'яўляецца часткай праграмы "Лідары" Польска-амерыканскага фонду свабоды, якая рэалізуецца Фондам "Школа лідараў". Праект cкіраваны на асобаў, якія хочуць актыўна дзейнічаць на карысць развіцця беларускіх асяродкаў у Польшчы і для каго важныя дэмакратычныя ды грамадзянскія каштоўнасці. Гэта могуць быць лідараў з НДА, грамадскіх ініцыятываў, акадэмічных колаў ці медыяў.

Прыём заявак працягваецца да 31 траўня 2022 года.

Dozwolone typy plików: gif jpg jpeg png html pdf doc docx odt ppt pptx.
Informujemy, że Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Fundacja Szkoła Liderów ul. Wiejska 12, 00-490 Warszawa. W sprawach związanych z Pani / Pana danym, w tym realizacji swoich praw proszę się kontaktować na adres e-mail: daneosobowe@szkola-liderow.pl. Dane będą przetwarzane w celu informowania o wynikach ankiety badającej potrzeby szkoleniowe warszawskich wolontariuszy i informowania o szkoleniach w ramach miejskiej oferty szkoleniowo-edukacyjnej. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO, czyli w związku z uzasadnionym interesem administratora danych, którym jest zorganizowanie informowanie o wynikach ankiety badającej potrzeby szkoleniowe warszawskich wolontariuszy i informowanie o szkoleniach w ramach miejskiej oferty szkoleniowo-edukacyjnej. W tym celu przetwarzamy powyższe dane. Dane przetwarzane będą przez okres organizowania miejskiej oferty szkoleniowo-edukacyjnej oraz później w celach rozliczeniowych na podstawie odrębnych przepisów prawa. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacji międzynarodowej. Ma Pani / Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania. Administrator informuje, że nie przetwarza Pani / Pana danych w sposób, który prowadzi do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym do profilowania. Przysługuje Pani / u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego: Prezesa Urzędu Ochrony Danych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Паведамляем, што адміністратарам вашых персанальных даных з'яўляецца Фонд "Школа лідэраў", ul. Wiejska 12, 00-490 Warszawa. Па пытаннях, звязаных з вашымі данымі, у тым ліку абароны вашых правоў, звяртайцца на адрас электроннай пошты: daneosobowe@szkola-liderow.pl. Даныя будуць апрацоўвацца, каб інфармаваць пра вынікі даследчага анкетавання, у якім вывучаюцца патрэбы ў навучанні для варшаўскіх валанцёраў, і інфармаваць пра трэнінгі ў рамках муніцыпальнай навучальна-адукацыйнай прапановы. Прававой асновай апрацоўкі даных з'яўляецца арт. 6 пункт. 1 літ. f Рэгламенту Еўрапейскага парламенту і Рады (ЕС) 2016/679 ад 27 красавіка 2016 года. аб абароне фізічных асобаў пры апрацоўцы персанальных даных і аб свабодным абарачэнні такіх даных (GDPR, гэта значыць у сувязі з абгрунтаванай цікавасцю адміністратара даных, якім з'яўляецца арганізацыя інфармавання пра вынікі апытання ў дачыненні да неабходнасці навучання варшаўскіх валанцёраў і інфармавання пра трэнінгі ў рамках муніцыпальнай навучальна-адукацыйнай прапановы. Для гэтага мы апрацоўваем вышэйзгаданыя даныя. Даныя будуць апрацоўвацца на працягу перыяду арганізацыі муніцыпальнай навучальна-адукацыйнай прапановы, а затым у разліковых мэтах на падставе асобных палажэнняў заканадаўства. Даныя не будуць перадавацца за межы Еўрапейскай эканамічнай прасторы або міжнароднай арганізацыі. Вы маеце права на доступ да сваіх персанальных даных, іх выпраўленне, выдаленне або абмежаванне апрацоўкі, а таксама права адмовіцца ад далейшай апрацоўкі. Адміністратар інфармуе, што ён не апрацоўвае вашы даныя такім чынам, што прыводзіць да аўтаматызаванага прыняцця рашэнняў, у тым ліку прафіляванне. Вы маеце права падаць скаргу ў орган нагляду: Старшыні Упраўлення па абароне даных, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.