Warsztat dla alumnów Programu Liderzy PAFW. Lider/Liderka w czasach zmiany.

Ostrzeżenie

Zamknięto możliwość wypełniania tego formularza.

 

Drodzy/Drogie,

Zapraszamy do zapisów na warsztat rozwojowy Lider/Liderka w czasach zmiany, który odbędzie się w dniach 14-15 października 2022 r.

Prosimy o wypełnienie formularza do dnia 6 października 2022 r.  Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Wszelkie zmiany w odpowiedziach prosimy kierować na adres marta.modzelewska@szkola-liderow.pl

Standardowo zapewniamy transport z Warszawy na miejsce wydarzenia, zakwaterowanie i wyżywienie z 14 na 15 października br. Noclegi będą w pokojach dwuosobowych, dlatego prosimy Was o wcześniejsze dobranie się w pary, jeśli chcielibyście być z konkretną osobą w pokoju, inaczej zostaniecie dobrani w pary losowo. 

W dniu 15.10.2022 r. (sobota) odbędzie się warsztat, prowadzony przez Jagodę Inglik, który rozpoczyna się rano i trwa do godziny 16.00 z przerwą na obiad. Prosimy weźcie to pod uwagę przy planowaniu powrotu do domu. Warsztat stanowi całość i chciałybyśmy, aby jego uczestnicy/uczestniczki skorzystały z niego w pełni. 

Wydarzenie, które organizujemy jest dla Was bezpłatne. W przypadku rezygnacji z udziału pamiętajcie, że Fundacja ten koszt i tak będzie musiała ponieść. Prosimy o odpowiedzialne podejście do deklaracji udziału w spotkaniu!  

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół Programu Liderzy PAFW.

COPYRIGHT ALL RIGHTS RESERVED © 2019

Projekt jest finansowany w ramach Programu „Fundusz   pomocowy   dla   organizacji   pozarządowych   oraz   inicjatyw   obywatelskich   2020”, utworzonego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji.