Spotkanie samorządowe - Liderzy PAFW

Ostrzeżenie

Zamknięto możliwość wypełniania tego formularza.

Drodzy/Drogie,

Zapraszamy do zapisów na Spotkanie Samorządowe Programu Liderzy PAFW, które odbędzie się w dniach 25-26 listopada 2022 r.

Jest to dwudniowe wydarzenie przeznaczone dla osób działających w samorządzie lub osób zainteresowanych kandydowaniem do niego. Wezmą w nim udział burmistrzowie, starości, urzędnicy samorządowi, radni oraz przyszli kandydaci – absolwenci i absolwentki Programu.

Celem spotkania jest dostarczenie wiedzy, dotyczącej wyzwań, jakie czekają samorządy w nadchodzącym roku (związanych m.in. z transformacją energetyczną), relacji z rządem i komunikacji z lokalnym środowiskiem oraz wymiana doświadczeń w zakresie rozwiązywania bieżących problemów. Poruszone zostaną także tematy strategii wyborczych, nowych trendów technologicznych oraz wykorzystania platform społecznościowych jako skutecznego narzędzia w kampanii wyborczej.

Prosimy o wypełnienie formularza do dnia 15 listopada 2022 r.  Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Wszelkie zmiany w odpowiedziach prosimy kierować na adres marta.modzelewska@szkola-liderow.pl.

Standardowo zapewniamy transport z Warszawy na miejsce wydarzenia, zakwaterowanie i wyżywienie z 25 na 26 listopada br. Noclegi będą w pokojach dwuosobowych, dlatego prosimy Was o wcześniejsze dobranie się w pary, jeśli chcielibyście być z konkretną osobą w pokoju, inaczej zostaniecie dobrani w pary losowo.

Wypełniając ten formularz deklarujesz udział w Spotkaniu Samorządowym organizowanym przez Fundację Szkoła Liderów. Wydarzenie to jest dla Ciebie bezpłatne. W przypadku rezygnacji z udziału w wydarzeniu po 18 listopada zobowiązujesz się do pokrycia kosztów zakwaterowania.

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół Programu Liderzy PAFW

COPYRIGHT ALL RIGHTS RESERVED © 2019

Projekt jest finansowany w ramach Programu „Fundusz   pomocowy   dla   organizacji   pozarządowych   oraz   inicjatyw   obywatelskich   2020”, utworzonego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji.