Spotkanie absolwenckie z RPO Marcinem Wiąckiem 2023

Ostrzeżenie

Zamknięto możliwość wypełniania tego formularza.

Drogie Absolwentki, Drodzy Absolwenci,

w tym roku świętujemy 35 lat urzędu Rzecznika Praw Obywatelskich w Polsce! Z tej okazji zapraszamy Was do udziału w zamkniętym spotkaniu z prof. Marcinem Wiąckiem RPO VIII kadencji. Spotkanie odbędzie się 5 kwietnia (środa) w godz. 14:00-15:30. Formularz z zapisami na spotkanie będzie otwarty do 26 marca do godz. 23:59. Następnie prześlemy informację zwrotną dot. uczestnictwa w spotkaniu z prośbą o ostateczne potwierdzenie obecności. Liczba miejsc jest ograniczona.

COPYRIGHT ALL RIGHTS RESERVED © 2019

Projekt jest finansowany w ramach Programu „Fundusz   pomocowy   dla   organizacji   pozarządowych   oraz   inicjatyw   obywatelskich   2020”, utworzonego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji.