31. Szkoła Liderek i Liderów Politycznych - formularz zgłoszeniowy

Dzień dobry!

Dziękujemy za zainteresowanie 31. Szkołą Liderek i Liderów Politycznych.

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który stanowi pierwszy etap rekrutacji. Na podstawie formularzy zaprosimy część osób do kolejnego etapu, do rozmów kwalifikacyjnych. Pełne odpowiedzi na zamieszczone pytania oraz wykorzystanie przysługującej liczby znaków na pewno przyczyni się do lepszego zapoznania się z Państwa kandydaturą.

Jak wypełnić formularz?

Formularz należy wypełnić od początku do końca online. Nie zapisuje on zmian ani kolejnych wersji. Odświeżenie strony może spowodować utratę wszystkich wypełnionych pól. Rekomendujemy napisanie poszczególnych punktów np. w programie Word i przekopiowanie całości do formularza. Ważne jest też nieużywanie ikonek i emotek tzn. uśmieszków itd. Zwracamy też uwagę na krótsze nazwy załączonych dokumentów bez polskich znaków.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu:

Adam August Michalik adam.michalik@szkola-liderow.pl

Dane osobowe
(min. 500, max. 1500 znaków ze spacjami)
(min. 500, max. 1000 znaków ze spacjami)
Dozwolone typy plików: gif jpg jpeg png pdf doc docx odt ppt pptx.
Dozwolone typy plików: gif jpg jpeg png pdf doc docx odt ppt pptx.
Dozwolone typy plików: gif jpg jpeg png html pdf doc docx odt ppt pptx.
Prosimy o zapoznanie się z klauzulą dostępną na stronie: https://www.szkola-liderow.pl/wp-content/uploads/2023/03/KLAUZULA-INFORMACYJNA-RODO-31.SLP_.pdf
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych Fundację Szkoła Liderów, ul. Wiejska 12, 00-490 Warszawa w celach udziału w rekrutacji do programu „30. Szkoła Liderów Politycznych” organizowanym przez Fundację Szkoła Liderów. Wyrażona zgoda może zostać wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej zgody przed jej wycofaniem. Wycofanie zgody może nastąpić drogą elektroniczna na adres mail: daneosobowe@szkola-liderow.pl lub poprzez przesłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres siedziby Administratora. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści swoich danych; podanie moich danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z uniemożliwieniem wzięcia udziału w programie „31. Szkoła Liderek i Liderów Politycznych organizowanym przez Fundację Szkoła Liderów.
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wrażliwych danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych Fundacje Szkoła Liderów, ul. Wiejska 12, 00-490 Warszawa w celach udziału w rekrutacji do programu do „30. Szkoła Liderów Politycznych” organizowanym przez Fundację Szkoła Liderów. Wyrażona zgoda może zostać wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej zgody przed jej wycofaniem. Wycofanie zgody może nastąpić drogą elektroniczna na adres mail: daneosobowe@szkola-liderow.pl lub poprzez przesłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres siedziby Administratora. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści swoich danych; podanie moich danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z uniemożliwieniem wzięcia udziału w projekcie „31. Szkoła Liderek i Liderów Politycznych” realizowanym przez Fundację Szkoła Liderów.