Absolwencka Ścieżka Samorządowa - seminarium stacjonarne

Ostrzeżenie

Zamknięto możliwość wypełniania tego formularza.

Absolwentko, Absolwencie, 

w ramach Absolwenckiej Ścieżki Samorządowej organizujemy  wyjazd szkoleniowy dla kandydatek i kandydatów w przyszłorocznych wyborach samorządowych.

18-19 maja - wyjazd Programu Liderzy PAFW (18.05 godz. 11.00 - 19.05 godz. 15.00)

18-20 maja - wyjazd Szkoły Liderek i Liderów Politycznych, Liderki i Liderzy Szkół Miejskich (18.05 godz. 17.00 - 20.05 godz. 12.30)

W programie merytorycznym chcemy  rozmawiać o kluczowych tematach w nadchodzącej kampanii wyborczej, strategicznym przygotowywaniu kampanii, wizerunku kandydatów i wynikającej z tego komunikacji, etyce kampanii i graniach skuteczności.  Spojrzymy, jak wygląda kampania z perspektywy osoby, która startuje w wyborach pierwszy raz, jak i ubiega się o powtórny wybór. Spotkanie będzie miało charakter przede wszystkim warsztatowy.  Gwarantujemy, że będą to dni pełne silnych doświadczeń i trudnych pytań, na które sami będziecie musieli znaleźć odpowiedź. 

Data: 18 – 20 maja br. (18.05 godz. 17.00 – 20.05 godz. 12.30)

Miejsce: do potwierdzenia

 

 

COPYRIGHT ALL RIGHTS RESERVED © 2019

Projekt jest finansowany w ramach Programu „Fundusz   pomocowy   dla   organizacji   pozarządowych   oraz   inicjatyw   obywatelskich   2020”, utworzonego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji.